Oferta usług księgowych Wrocław

Przedstawiamy naszą firmę EKONOMICUS BR sp. z o.o., jesteśmy renomowanym dostawcą usług księgowych we Wrocławiu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego oraz wszelkich innych powiązanych z tym usługami ewidencji. Ponadto zajmujemy się rozliczeniami pracowników i zleceniodawców, a także rozliczeniami z ZUS i urzędami skarbowymi. Sprawdź nasze usługi księgowe we Wrocławiu oraz cennik.

Profesjonalne wsparcie w zarządzaniu dokumentacją finansową

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, cena usługi jest indywidualnie negocjowana z Klientem przed podpisaniem umowy o świadczenie usług podatkowo-księgowych. Oferujemy m.in. rozliczenia podatkowe, aby odciążyć Klientów od nadmiaru obowiązków i licznych formalności.

Ceny usług uzależnione są od wybranego przez Klienta sposobu opodatkowania, jak również od dokonania zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku VAT oraz formy prawnej i rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej tj. od wielkości stanu zatrudnienia i ilości generowanych przez Klienta dokumentów własnych oraz otrzymywanych dokumentów obcych.Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą oferujemy także pomoc w czynnościach dotyczących rejestracji firmy i zgłoszenia tego faktu właściwym instytucjom. Mogą na nas liczyć także w kwestii prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Usługi księgowe Wrocław

Usługi księgowe Wrocław – kompleksowe rozwiązania dla firmy

Jeżeli chcą Państwo otrzymać szczegółową ofertę od nas wraz z ceną, prosimy złożyć zapytanie na adres e-mail: info@ekonomicus.com.pl Prosimy w zapytaniu podać podstawowe, niżej wymienione, informacje o Państwa firmie, wraz z zakresem usług jakich Państwo od nas oczekują:

 • Rodzaj działalności np. usługowo-handlowa
 • Formę działalności np. sp. z o.o., jednoosobowa działalność gospodarcza
 • Orientacyjną liczbę dokumentów w skali miesiąca np. F.VAT, dowodów wewnętrznych
 • Liczbę pracowników na pełnym etacie oraz liczbę pracowników na umowy zlecenia i o dzieło

Zazwyczaj cena stanowi stały miesięczny ryczałt obejmujący pełen zakres usług, może jednak ulec zmianie w przypadku, gdy dokumentacja klienta bądź czas pracy zmienia się znacząco.

 1. W ramach posiadanych uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, EKONOMICUS BR sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie:
  • prowadzenia ksiąg handlowych,
  • prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenia ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego,
  • prowadzenia wszelkich ewidencji związanych z w/w usługami,
  • rozliczeń pracowników i zleceniodawców,
  • rozliczeń z ZUS i urzędami skarbowymi (w ramach umów na w/w usługi).
 2. EKONOMICUS BR sp. z o.o. oferuje pomoc w zakresie: zakładania firm (działalności gospodarczej- różne formy prawne),
  • doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej,
  • organizacji działów ekonomiczno-finansowych w firmie pod względem dokumentacyjnym oraz osobowym,
  • organizacji działów ekonomiczno-finansowych w firmie pod względem dokumentacyjnym oraz osobowym,
  • doboru pracowników do w/w działów
  • organizacji szkoleń BHP dla pracowników i pracodawców
Oferta usług księgowych Wrocław

Usługi księgowe obejmują kompleksowe wsparcie w obszarze finansów i rachunkowości dla firm oraz przedsiębiorców. Nasza oferta zawiera prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczenia ZUS, analizy finansowe, oraz inne usługi związane z rachunkowością.

Usługi księgowe polegają na profesjonalnym zarządzaniu finansami firmy. Nasz zespół ekspercki zajmuje się prowadzeniem ewidencji księgowej, raportowaniem finansowym, obsługą podatkową, a także udzielaniem doradztwa z zakresu finansów i podatków, aby pomóc klientom w optymalizacji kosztów i spełnianiu obowiązków prawnych.

Koszty usług księgowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar firmy, zakres usług, skomplikowanie rachunkowości, oraz inne indywidualne potrzeby klienta. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt z naszym biurem, lub zapoznanie się z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej.